אתרי תדמית

עיצוב, מיתוג ובניית אתרי תדמית ממירים

אתר תדמית הוא למעשה הכרטיס הדיגיטלי של העסק שלכם, אתר תדמית נותן מידע מדוייק על השירותים שיש לכם כבעלי עסק להציע. בתור בעל עסק אתם חייבים זאת לעצמכם. נניח והתעניינתם במוצר, הרי הדבר הראשון שתעשו על מנת לברר מידע נוסף ולבדוק את רמת האמינות הוא להיכנס לאתר הבית אותה חברה.
מחקרים מראים שהרושם הראשוני אותו נקבל יקח בדיוק 30 שניות ולכן חשוב לשמור על אתר תדמית מושקע, מעוצב וחכם על מנת שהמסר יהיה חיובי

המלחמה התודעתית על מוחו של הגולש גוברת, התחרות בשוק גדלה והיצירתיות דורשת לידה מחדש! אין לכם מה לדאוג, כי כל אחד יכול ליצור לעצמו אתר תדמית מדהים, גם אם הוא רק עסק קטן ובעל תקציב נמוך. חשוב לזכור שיש מתחרים עם כיסים יותר עמוקים משלנו זה נכון אבל, מה שיפה בכוח של האינטרנט שכל אחד יכול לעשות וגם בתקציב נמוך אתר אינטרנט תדמיתי ולשווק את עצמו ברמה גבוהה.

עיצוב אתר תדמית

בואו נעשה סדר בדברים, מעצב עוסק בעיצוב ומתכנת עוסק בתכנות. אנחנו מאמינים שעל מנת שתצא עבודה בצורה הטובה ביותר, כל אחד צריך לעסוק בתחום אחד!
עיצוב אתר תדמית בטכנולוגיה מתקדמת מאפשר הצגה של האתר בכל סוגי הדפדפנים וטעינה במהירות האופטימלית של אתר תדמית (ככה עולה הציון של האתר מבחינת SEO)

סוגי אתר תדמית

  • אתר מיניסייט (כלי חינמי ליצירת אתר בעזרת גוגל מיי ביזנס) – אתר שמוקם לצורך פרסום שירות זמני
  • עמוד נחיתה – דף אחד שבו מוצגים שירותים בדיוק מירבי משמש להצגה בסיסית של העסק
  • אתר מבוסס טכנולוגיות אינטרנט – בנוי בשפת התגיות HTML ו-CSS אתר זה מנוהל בעזרת המתכנת בלבד כי כולו כתוב בקוד
  • אתר (CMS (customer management system – מערכת ניהול אתר באיפיון מותאם אישית לצרכי הלקוח, אתר זה דורש איפיון ראשוני אשר מועבר למתכנת

במקרה זה, שיש 4 סוגים שונים של אתרי תדמית, אל תהססו לשאול מה ההבדלים. ישנם פעמים בהם עסקים פונים אלינו קצת מבולבלים ואנחנו בוחרים את סוג האתר בהתאם לצורכי העסק ותלוי בתקציב.

איזה סוג אתר מתאים לעסק שלי?

הסוג אתר תדמית שמתאים לצרכים של העסק שלך הוא ומטרתו כאחד, להציג את שירותי העסק שלכם בצורה הרלוונטית ביותר, העדכנית ביותר והמדוייקת ביותר. ישנם מומחי עיצוב או מתכנתי על שדורשים עשרות אלפי שקלים לאתרי תדמית עבוד עיצוב שיראה מעולה. אצלנו בחברה, מעדיפים לשמור על צניעות ולא להמציא את המונח אתר תדמית מחדש. את האתרים אנו בונים באמצעות תבניות קיימות ובכך מצמצמים את עלויות הבניה עם איכות ללא פשרות.

עלויות: מחיר את תדמית הינו החל מ-3,600 ש"ח

במידה ואתם מעוניינים זיכרו שיש עלויות נוספות כגון דומיין + שרת איחסון ובמידה ואתם לא יודעים לנהל בעצמכם את האתר תצטרכו חברת ניהול

  • אתר מיניסייט בעלות ממוצעת כולל גוגל מיי ביזנס במחיר סימלי של 1,200 ש"ח
  • אתר תדמית בסביבת וורדפרס איכותי – החל מ-3,600 ש"ח
  • אתר תדמית מבוסס טכנולוגיות אינטרנט – החל מ-2,500 ש"ח

מרגישים שחסר לכם מידע כלשהו? אל תהססו לפנות אלינו