אתרי מכירות

בניית אתרי מכירות – חנות וירטואלית

חנויות ECOMMERCE מביאה את המהפכה, חנויות פיזיות מצריכות הוצאות רבות ומספר האנשים הנחשפים אליה הוא קטן יותר באופן משמעותי מאשר חשיפה בעולם האינטרנט! לסחור בפועל בחנות אומר להוציא דמי שכירות, ארנונה, חשמל , מים ועוד אינסוף הוצאות נוספות. להבדיל מאתר מכירות שהוא מקנה לנו עסק פיזי רק בחנות אינטרנטית ויתרונות נוספים כמו אפס סיכונים! ובלי התחייבויות להוצאות קבועות.

המשמעות של אתר מכירות טוב לא בהכרח נמדדת בכסף, אך יחד עם זאת חשוב לציין שאתר מכירות זה לא זול. מדובר פה בבניית פיצ'רים רבים ומערכות נוספות לניהול חשובונות ומערכות לניהול מלאי. כמו כן, ועלויות הבניה משתנות מאתר לאתר בהתאם לסחורה אותה משווקים, שילוח, מאפייני התשלום ועוד.

סוגי אתרי מכירות:

  • אתר מכירות בסיסי – אתר מכירות שדרכו מנהלים את העלאת המוצרים וניהול המלאי
  • אתר מכירות וורדפרס ERP – אתר מכירות שמתממשק למערכות ERP לניהול מלאי והתנהלות מול ספקים

אתר ההחלטה הסופית לאיזה סוג אתר מכירות כדאי לכם נקבל בשלב האפיון, של האפיון זהו התשאול הראשוני של הצורך הבסיסי שלכם ושל הלקוחות שלכם. באתר מכירות בסיסי עסקים יוכלו לנהל את העסק בעצמם ולא יצטרכו להשתמש במערכות מתקדמות טכנולוגית.

מהו סוג החנות שכדאי לי להקים?

הקמת של חנות וירטואלית מצריכה היתכנות. בדיקת היתכנות למוצרים ובדיקת היתכנות לרווחיות מהמכירות. במידה והינך בעל עסק יציב ויש לך חנויות שמוכרות המתעסקות בסוג כזה או אחר של מוצרים מומלץ לך להקים חנות אינטרנטית. הרי שמומלץ בתור התחלה להשקיע תקציב מינימאלי ולקחת חבילה בסיסית ורק לאחר בדיקת היתכנות להשקיע תקציב גדול יותר.

במידה ויש לך עסק עם מחסן ענק ומלאי גדול, נדרשת עבורך מערכת שהיא מורכבת יותר אבל יותר מתקדמת טכנולוגית מסוג ERP. מערכות אלו מסוגלות לנהל עבורך את המלאי ולבצע אוטומציה מלאה לעסק שלך! כמובן שמדובר פה בהוצאה יותר גדולה.

סיכום ועלויות,

  • הקמה של אתר אינטרנט בסיסי – 12,000 ש"ח
  • הקמה של אתר אינטרנט מתקדם – החל מ-12,000 ויכול להגיע עד כ-30,000